Kursy językowe

JĘZYK OBCY – NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Nikogo nie trzeba przekonywać, że znajomość języków obcych jest dziś koniecznością: ułatwia podróżowanie po świecie, poznawanie nowych ludzi i kultur, ale również – a może przede wszystkim – pozwala zdobywać
wyższe pozycje na coraz bardziej wymagającym rynku pracy. Nasza oferta kursów językowych jest bardzo szeroka. Znajduje się
w niej wiele języków, między innymi angielski, niemiecki, rosyjski, czeski, francuski, hiszpański, włoski, szwedzki, norweski, słowacki, ale także języki egzotyczne, takie jak japoński czy koreański.
Języka obcego uczyć można się w każdym wieku. Nie ma żadnych ograniczeń! Kursy prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania – nauczamy od podstaw, ale również pomagamy doskonalić już nabyte umiejętności językowe.
Zajęcia organizujemy indywidualnie, w parach lub grupach. Uwzględniamy wyjątkowe potrzeby i możliwości każdego z naszych Klientów. Dzięki temu na efekty nauczania nie trzeba długo czekać! Zajęcia przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych lektorów, posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie. Kursy odbywają się przez cały rok – zapraszamy również w miesiącach wakacyjnych.

 
Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny – dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. Porozmawiamy o cenie, ponieważ jest ona uzależniona od wielu czynników (np. długości zajęć, ich częstotliwości, poziomu zaawansowania, miejsca odbywania się zajęć: w naszej siedzibie, w domu/firmie Klienta, u naszych specjalistów, online). Jesteśmy bardzo elastyczni!

Polecamy kursy:
• standardowe – pozwalające na poznanie języka ogólnego na wybranym poziomie zaawansowania
• języka specjalistycznego – kładące szczególny nacisk na słownictwo specjalistyczne (np. techniczne, prawnicze,ekonomiczne)
• przygotowujące do uzyskania certyfikatów językowych:
– z języka angielskiego: FCE, CAE, CPE, TOEFL, LCCI, IELTS, CEIBT, BULATS i wielu innych
– z języka niemieckiego: MD, ZDfB, DSH, ZDT, TestDaF i wielu innych
– z języka rosyjskiego: TORFL, TELC i wielu innych
– z języka francuskiego: DELF, TCF, DL, TELC i wielu innych
– z języka hiszpańskiego: DELE, TELC i wielu innych
– z języka włoskiego: CELI, PLIDA, TELC i wielu innych
– oraz z innych języków

Każdy Uczestnik kursu językowego po jego zakończeniu otrzymuje zaświadczenie (lub inny dokument, np. certyfikat) potwierdzające uzyskanie określonych kwalifikacji.
Zajęcia mogą odbywać się w naszej siedzibie, ale możliwe jest również zorganizowanie zajęć w każdym innym miejscu. Proponujemy także naukę języków online,
bez wychodzenia z domu. 

Co nas wyróżnia?

• działamy w pełni legalnie – potwierdza to wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG)
• z każdym Klientem możemy podpisać umowę
• posiadamy aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS)
• możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem
• nasza kadra to profesjonaliści
• tworzymy przyjazną, bezstresową atmosferę
• dostrzegamy indywidualne potrzeby
• organizujemy zajęcia indywidualne, w parach lub grupach – w naszej siedzibie, u naszych specjalistów, w domu/firmie Klienta lub online
• w naszej siedzibie dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi salami – w tym salą do prowadzenia terapii INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
• pracujemy przez cały rok, w każdy dzień tygodnia, od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych

 

 


NAUCZANIE TO NASZA PASJA!


CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Profesjonalnie urządzona sala do terapii integracji sensorycznej! Zachęcam do skorzystania.

- Mirosław

Bardzo dziękuję za wspaniałe zajęcia dla mojego dziecka. Dziękuję za indywidualne podejście podczas terapii oraz profesjonalną kadrę.

- Beata

Dzieci niepełnosprawne mają często bardzo specyficzne potrzeby, trzeba umieć je poznać, zbliżyć się do tych dzieci. Centrum potrafi to zrobić :-)

- Kinga


Pytania? Zapraszamy do kontaktu